Naše Služby S čím Vám umíme pomoci

Pojištění

Nastavujeme-li životní pojištění, přihlížíme zejména k vaší stávající životní situaci a nejbližšímu výhledu...

Více

Investice

Oblast investování sebou přináší jak příjemné zisky, tak nepopulární ztráty. Nejen dle našich zkušeností je většina ztrát klientů způsobena...

Více

Daňová optimalizace

Využijte všechny možnosti ke snížení vašeho daňového základu. Poradíme jak správně nastavit finanční produkty...

Více

Hypoteční Úvěry

Financování bydlení je komplexní proces, který může přinést několik nástrah ve svém průběhu. Dle našich zkušeností se klienti...

Více

Stavební Spoření

Stavební spoření stále zaujímá své místo na trhu finančních produktů. Máte-li dotazy ohledně svého stávajícího spoření...

Více

Pojištění firem

Mnoho podnikatelských rizik lze ošetřit správně nastaveným pojištěním, pojištění odpovědnosti se stává nedílnou součástí podnikání...

Více

Povinné Ručení

Trh s povinným ručením se neustále vyvíjí. Neváhejte se na nás obrátit s dotazem ohledně vašeho povinného ručení...

Více

Penzijní Připojištění

Spoření na důchod je zásadnějším tématem než si většina klientů uvědomuje. V této oblasti může špatné finanční rozhodnutí...

Více

Realitní služby

Poradíme s koupí, prodejem či pronájmem vaší nemovitosti. Využijte výhody menší realitní kanceláře...

Více

 Pojištění

Nastavujeme-li životní pojištění, přihlížíme zejména k vaší stávající životní situaci a nejbližšímu výhledu, pojišťujeme-li majetek, promýšlíme nejvíce rizika, která pojistit a které nikoliv. Při výběru pojiěťovny nehraje klíčovou roli cena pojištění, ale spíše obsah pojistných podmínek, zkušenosti s plněním pojišťovny a klientská politika celé instituce (klientský servis, poplatková struktura).

 Hypoteční úvěry

Financování bydlení je komplexní proces, který může přinést několik nástrah ve svém průběhu. Dle našich zkušeností se klienti často orientují pouze na úrok, který ovšem nemusí být vždy tou klíčovou proměnnou. Popíšeme vám celý proces, který vás při vyřizování hypotéky čeká a díky zkušenostem upozorníme na klíčové body v procesu financování. Banku vybereme tak, aby nejlépe seděla vašemu záměru. Chystáte-li se stavět, bude pro vás vhodnější jiná banka než když třeba refinancujete úvěr.

 Povinné ručení

Trh s povinným ručením se neustále vyvíjí. Neváhejte se na nás obrátit s dotazem ohledně vašeho povinného ručení. Díky slevám a speciálním akcím jsme mnohdy schopni nabídnout lepší ceny než mají klienti u svého stávajícího pojištění.

 Investice

Oblast investování sebou přináší jak příjemné zisky, tak nepopulární ztráty. Nejen dle našich zkušeností je většina ztrát klientů způsobena nevhodným nastavením portfolia nebo nedodržením investičního plánu. Češi obecně zatím málo investují a přitom třeba produkty pravidelných investic jsou vhodným řešením důchodu či spoření pro děti. V nastavení portfolia poskytneme profesionální radu včetně upozornění na všechna rizika, která s investováním souvisí. Jakmile budete mít plán, čas a úroky vykonají největší díl práce.

 Stavební spoření

Stavební spoření stále zaujímá své místo na trhu finančních produktů. Máte-li dotazy ohledně svého stávajícího spoření nebo zvažujete-li založení nové smlouvy, poradíme s nastavením a výběrem spořitelny. Trh stavebních spořitelen v poslední době zažívá změny k horšímu v přístupu ke klientům, konzultace při výběru se vám vyplatí.

 Penzijní připojištění

Spoření na důchod je zásadnějším tématem než si většina klientů uvědomuje. V této oblasti může špatné finanční rozhodnutí znamenat rozdíly v řádech statisíců v důchodovém věku. Pomůžeme se správným výběrem finančního produktu a správným nastavením měsíční investice. Státní důchodový systém bude díky demografickému vývoji pomalu na ústupu a výraznější roli sehrají soukromé úspory obyvatel. Vaše budoucí penze je jen Vaší odpovědností.

 Daňová optimalizace

Využijte všechny možnosti ke snížení vašeho daňového základu. Poradíme jak správně nastavit finanční produkty. Spoření na důchod a financování bydlení jsou oblasti, které stát dlouhodobě podporuje úlevami na dani. Jste-li podnikatelé, přijďte se poradit s podnikateli, jak se popasovat se zdaněním.

 Pojištění firem

Mnoho podnikatelských rizik lze ošetřit správně nastaveným pojištěním, pojištění odpovědnosti se stává nedílnou součástí podnikání. Je to nejsložitěkší oblast pojišťovacího odvětví a proto vyžaduje přístup zkušených poradců. Ve 4finance se specializujeme i na tento sektor pojištění a rádi vašemu podnikání ušijeme pojištění na míru. Odpovědně prodiskutujeme výluky z pojištění a skutečný záběr vašeho pojištění podnikatelských rizik.

 Realitní služby

Poradíme s koupí, prodejem či pronájmem vaší nemovitosti. Využijte výhody menší realitní kanceláře. Stejně jako o finančním poradenství, jsme o realitních službách přesvědčeni, že jsou pro klienta přidanou hodnotou a jdou dělat profesionálněji a férověji než tomu zpravidla bývá na českém trhu. Podívejte se detailněji na naši nabídku realitních služeb na www.4reality.cz.

Nezávislé informace

Srovnání produktů je u nás samozřejmostí, je důkazem přehledu na finančním trhu. Ptejte se našich poradců na srovnání bank, konkurenčních produktů u pojišťoven nebo na různé typy podílových fondů. Není v lidských silách obsáhnout kompletně celý trh, ale je možné mít slušný přehled a orientovat se.

Otevřenost

Nebojte se zeptat na všechny detaily vašeho portfolia. Poradce vám musí být schopen vysvětlit, jakým způsobem portfolio sestavil. Zkušený poradce vám popíše jak přínosy, tak i rizika navrhovaného portfolia. Portfolio je Vaše, proto byste o něm měli vědět co nejvíce.

Základní princip spolupráce

Na základě analýzy vaší stávající finanční situace jsme schopni nastavit finanční produkty tak, aby vám pomohly naplnit budoucí přání a potřeby.
Změny ve vašem portfoliu potom přichází s životními změnami nebo se změnami na finančních trzích. Je naprosto klíčové, aby zde váš poradce byl za rok, za dva i za pět let, protože jen tak vám bude tato služba opravdu přínosem.